« 1 2 3 4 ... 64 65 »

У конкурсі "Києвознавець" наші десятикласники успішно показали своє знанням про музеї найкращого міста на Землі!

Переглядів: 12 | Додав: школа8 | Дата: 14.03.2024

Промайнув тиждень початкової школи яскравим калейдоскопом подій!

І завершальним акцентом став святковий концерт!

Переглядів: 13 | Додав: школа8 | Дата: 02.03.2024

Переглядів: 14 | Додав: школа8 | Дата: 01.03.2024

В останній день зими, 29.02.2024, школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва радісно відкрила двері для своїх майбутніх першокласників та їх батьків.

Укриття, кабінети 1-х класів, їдальня, спортивні зали, актова зала, комп'ютерні кабінети - наших гостей цікавило все!

Дві години пролетіли дуже швидко. Сподіваємося, що ми не попрощалися з відвідувачами, а лише сказали їм "До побачення". З радістю будемо чекати дітей 01 вересня 2024 року!

Переглядів: 13 | Додав: школа8 | Дата: 01.03.2024

На конкурсі "Зірки Оболоні" у номінації "музичне мистецтво" сьогодні виступили талановиті та яскраві дівчата.

Старшу вікову категорію представляла Нуріджанян Сєда, голос школи, ви точно чули як вона співає гімн! Сєда з піснею "Вільна" посіла ІІ призове місце у своїй категорії.

Середню вікову категорію прикрасила Мар'яна Швець, учениця 7 класу, з піснею "Небо". Ми знаємо, що цю талановиту дівчинку чекає довгий творчий успішний шлях!

І наймолодшою учасницею від нашої школи була Поліщук Аня що співала пісню "Рідна мова", справжня ЗІРКА, з І місцем!!!

Дякуємо дівчатам і вітаємо їх

... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: школа8 | Дата: 29.02.2024

Сьогодні у кожного багато спогадів.

Сьогодні дуже багато надії.

Сьогодні кожен українець, поклавши руку на серце, вірить, чекає, любить.

Сьогодні два роки. І ми стоїмо.

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 7 | Додав: школа8 | Дата: 24.02.2024