« 1 2 3 4 5 ... 64 65 »

До Всесвітнього дня дарування книги ми провели у школі традиційну акцію і зібрали 130 книг на добру справу! Цього разу був збір для ЗСУ і сьогодні книги було передано до Центру психічного здоров'я та реабілітації "Лісова поляна" МОЗ України.

Дякуємо кожному хто долучився до акції!

Переглядів: 6 | Додав: школа8 | Дата: 14.02.2024

Обрати своє майбутнє справа не з легких. Одинадцятикласники дуже відповідально ставляться до вибору майбутньої професії і зокрема навчального закладу. Тому можливість відвідати різні університети та інститути, це чудова нагода доторкнутись до свого майбутнього.

Дякуємо Київському університету культури за знайомство!

Переглядів: 3 | Додав: школа8 | Дата: 22.01.2024

Переглядів: 37 | Додав: школа8 | Дата: 11.01.2024

Під час канікул вчителі залишаються вчителями. Готуються до уроків, заповнюють журнали, роблять світ кращім.
Дякуємо за ініціативу Наталії Колногуз! Завдяки їй ми мали можливість зробити свій невеличкий внесок у теплу справу.
Ріжемо картон для окопних свічок.

Переглядів: 36 | Додав: школа8 | Дата: 29.12.2023

У новорічному турнірі від ВК «Київ Волей» наші зірочки, команда «Восьма», звісно, зайняла 1 місце!
Окремо вітаємо Меркотун Віку, яка отримала кубок за кращого гравця!
Пишаємось нашою дівчачою збірною і їх тренером Анатолієм Степановичем Матвієнко!

Переглядів: 30 | Додав: школа8 | Дата: 26.12.2023

Слово останніх двох років - виклик. Ми приймаємо безліч викликів. Ми готові боротись за своє. Ми сміливі, ми сильні і ми натхненні. Новорічні свята завжди були викликом у школі. Навчальний рік починається у вересні, щоб у педагога-організатора було три місяці налаштуватись на раночки. І щороку це чудово! Бачити очі молодших дітей, бо для них влаштували свято. Бачити очі старших, бо вони зробили щось дивовижне!!!
Дякую нашему самоврядуванню! Вони відповідальні, креативні, вони вмотивовані, вони мої котики.

Переглядів: 26 | Додав: школа8 | Дата: 21.12.2023