Міська конференція ПАШ ЮНЕСКО «Молодь обирає мирне майбутнє»

19 березня 2015 р. у міському Будинку Учителя відбулась  міська конференція ПАШ ЮНЕСКО «Молодь обирає мирне майбутнє» за ініціативи середньої загальноосвітньої школи № 8, за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді і спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Міністерства освіти і науки України. В конференції взяли участь асоційовані школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва:

• СЗШ №8;
  • Спеціалізована школа №211
  • СЗШ №119
  • ЗНЗ “Фінансовий ліцей”
  • СЗЗ “Слов’янська гімназія”
  • Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини
  • Гімназія “Оболонь”
  • Гімназія “Києво-Могилянський колегіум”
  • Гімназія “Діалог”
  • Гімназія “Троєщина
  • Ліцей 100 ”Поділ”
  • Гімназія №39 ім. гетьмана України Богдана Хмельницького
  • Український гуманітарний ліцей Київського Національного університету ім. Т. Шевченка
  • Український медичний ліцей Національного медичного університету ім. Богомольця
  • Спеціалізована школа №85

Метою конференції є формування національно-патріотичної свідомості, віри в духовні сили та майбутнє країни, формування активної життєвої позиції.

Основним завданням конференції є зміцнення прагнення молоді до мирного майбутнього, залучення до роботи в рамках проекту «Мир та права людини». На конференції було виголошено  та підписано представниками команд асоційованих шкіл «Звернення» до глав держав світу у сприянні найшвидшому вирішенню збройного конфлікту, що охопив Схід України.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись директор СЗШ №8 Г.Д. Швединська, завідувач сектором «Музейна педагогіка» Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років Малюга Володимир Павлович, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Л.Ф. Клименко.

Найпочеснішими гостями конференції були бійці батальйону «Азов», які розповіли про воєнне сьогодення учасників АТО та відповіли на запитання учнів.

Переглядів: 944 | Додав: школа8 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.