26 вересня 2014 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді в районі селища ДВС (Водогін) було проведено Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Змагання були присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

Змагання проводились в особистому заліку на дистанції за вибором.

За результатами першості учні нашої школи отримали два 1 , два 2 та три 3 місць.

Керівники команд Каліченко Олег Павлович та Сульженко Віра Василівна.

Леонов Ілля                   1 місце

Степанов Глеб              1 місце  (ІІІ юн. розряд)

Коломієць Анастасія     1 місце  (ІІ юн. розряд)

Федченко Ярослав        2 місце  (ІІІ юн. розряд)

... Читати далі »

Переглядів: 819 | Додав: школа8 | Дата: 02.10.2014

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції «Зігрій солдата».

В’яжемо носки на шкільних перервах та вдома. За детальною інформацією звертатися до Самойленко Олени Петрівни (кабінет №2)

Переглядів: 937 | Додав: школа8 | Дата: 02.10.2014

На початку жовтня було проведено ярмарок, який організували учні 9-А, 9-В, 8-А класів. Гроші  передані на придбання тепловізора для учасників АТО. Продавалась випічка, дрібні прикраси, зроблені власноруч. Особливою увагою користувалися браслети патріотичних кольорів. До речі, на браслети надходили додаткові замовлення!

Переглядів: 749 | Додав: школа8 | Дата: 02.10.2014