З 11 по 13 жовтня 2023 року в Оболонському районі м. Києва у школі І – ІІІ ступенів № 104 імені О. Ольжича, за адресою: вул. Лісна, 28 (Пуща-Водиця), проходила спортивно-військова гра «Патріот» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти. Організатором заходу виступила Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація за підтримки Оболонської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Добровольчого формування № 42 територіальної громади м. Києва «Легіон Оболонь» та Оболонського районного у місті Києві територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Військово-спортивну гру «Патріот» було започатковано з метою поширення пропаганди здорового способу життя, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадського обов’язку щодо захисту національних інтересів України. І це, як ніколи, стало актуальним серед загрозливих викликів сьогодення і ворожих зазіхань щодо територіальної цілісності і Незалежності України.

Свідомі. Свідомість - це те, що помітно вирізняє цих підлітків. Вони міркують, спілкуються, планують, перемагають. Вони знають хто вони, ким будуть надалі, своє походження. Вони знають в якій Україні хочуть жити і яких зусиль мають до цього докласти.
Переглядів: 49 | Додав: школа8 | Дата: 15.10.2023