10 квітня 2024 р. в Ліцеї № 8 Оболонського району м. Києва відбулася, по справжньому, непересічна подія. В актовій залі зібралися учасники свята: учні – наші активні, яскраві, розумні діти; батьки, які завжди нас підтримують та радіють нашим успіхам;

вчителі, які є і порадниками, і добрими чарівниками, і справжніми друзями як батьків, так і дітей.

Ніхто не міг пропустити родинне шоу «Країна знань та розваг», яке було організоване з метою цікаво провести час, поспілкуватися, обмінятися досвідом і відзначити тих учнів, які стали в цьому році переможцями олімпіад, різноманітних конкурсів – учнів, які гідно представляють нашу школу за її межами.

Ми дуже раді, що до нашого заходу змогли долучитися справжні друзі нашої школи – люди, що вже не раз підтримували нас, втілювали чудові проєкти у нашій школі. Ті, кого дійсно цікавить якісна освіта, комфорт та безпека учнів і розвиток майбутнього покоління нашої незалежної України. Це Мирослава Смірнова, депутатка Київської міської ради та Олександр Горін, заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

< ... Читати далі »
Переглядів: 23 | Додав: школа8 | Дата: 10.04.2024