Світ що ми створюємо у своїй уяві

Світ що ми створюємо у своїй уяві, пригоди де ми головні персонажі, неймовірні переживання - ховаються на сторінках книжок. Мікровсесвіт, що будує наша уява, коли ми пірнаємо в розділ за розділом, сторінка за сторінкою. Кожна деталь, від вибору закладинки, до особливого книжкового запаху, від обкладинки і до останньої крапочки - неповторне відчуття, особливе і сповнене натхнення. Всеукраїнський місячник бібліотек став для учнів нашої школи справжньою пригодою. Учні третіх класів зокрема, отримали чудову нагоду перевтілитись в персонажів улюблених книжок і прожити цей шкільний день в образах. Тематичний день для когось був лісовою пригодою, хтось перетворився на злодія, а хтось на рятівника. Комусь пощастило бути пухнастим зайчиком, а хтось на день став величезним злим ведмедем! Діти, разом з учнівським самоврядуванням, сходили на захопливу екскурсію до шкільної бібліотеки, де відкрили для себе нові і нові пригоди серед книжкових стелажів.

Переглядів: 52 | Додав: школа8 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.