« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 66 67 »

20 січня до Дня Соборності України учні та вчителі школи №8, одягнені у вишиванках, утворили живий ланцюг, що простягся по всіх коридорах школи. Із соборністю в думці, з єдиною  Україною в серці діти проголошували гасло "Україна єдина! В єдності наша сила! Навіки разом!"

"

Переглядів: 754 | Додав: школа8 | Дата: 22.01.2018

Переглядів: 669 | Додав: школа8 | Дата: 21.12.2017

Переглядів: 872 | Додав: школа8 | Дата: 11.12.2017

Багато учнів, навіть у випускних класах ще не вирішили, ким хочуть стати і на кого йти вчитися далі. Щоб допомогти їм у цьому, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та провідні українські компанії організували проект «Карта професій». Він повинен стати орієнтиром для молодих людей, які не можуть визначитися з вибором кар’єрного шляху, а також для вчителів і фахівців, зайнятих у сфері профорієнтації. В рамках пілотування проекту “Карта професій” за підтримки Центру розвитку корпоративноі соціальноі відповідальності 28 листопада 2017року для учнів 10-го класу було проведене працівниками Першого Українського Міжнародного банку (ПУМБ) цікаве й пізнавальне заняття “Кар'єра в банківській сфері”. Під час заняття учні ознайомилися із основними банківськими професіями та специфікою їх діяльності. Співробітник Департаменту по роботі з персоналом відповіла відповісти на питання дітей щодо умов праці, працевлаштування, побудови кар'єри у банківських установах.

Переглядів: 620 | Додав: школа8 | Дата: 03.12.2017

from vetrov
1-2 грудня вчителі нашої школи мали можливість пройти тренінг «Соціальні та емоціональні компетенції ХХІ століття», організований Міжнародним фондом «Lions Quest». Соціальне та емоційне навчання є важливим компонентом освіти, воно допомагає створювати позитивну атмосферу, у якій зростають здорові, всебічно розвинені юнаки та дівчата. Тож педагоги школи вчилися створювати й підтримувати навчальне середовище, у центрі якого знаходяться стосунки. Тренінг був надзвичайно цікавим та корисним, новітні форми роботи сприяли згуртуванню колективу, позитивному настрою учасників.  Після такої роботи вчителі зможуть допомагати молоді контролювати свої емоції, приймати відповідальні рішення, визначати позитивні цілі, які допоможуть вести здоровий спосіб життя.
Переглядів: 624 | Додав: школа8 | Дата: 01.12.2017

У Київській гімназії східних мов №1 відбулася щорічна міська учнівська конференція шкіл ЮНЕСКО «УКРАЇНА-ЯПОНІЯ В ХХІ СТОЛІТТІ В ДІАЛОЗІ МОВ, КУЛЬТУР: ЦІННІСНІ ВИМІРИ ОСОБИСТОСТІ», присвячена року Японії в Україні й 25-річчю партнерських взаємовідносин України та Японії, учасником якої стала команда учнів нашої школи під керівництвом вчителя англійської мови Малюти Назіфи Анварівни. Командою була розкрита тема «Менталітет японців».

Учасники та гості мали змогу взяти участь у майстер-класах:
... Читати далі »

Переглядів: 566 | Додав: школа8 | Дата: 25.11.2017