« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 65 66 »

Вчора територія нашої школи стала знімальним майданчиком створення сюжету для фільму.

Зачаровує  загадковий світ кіно.

Під час екскурсії на майданчик діти дізналися про процес створення відомих улюблених телепередач і фільмів. Екскурсія пройшла усіма ділянками створення кіносюжету. Діти дізналися, як відбувається процес підготовки до знімання і сам процес. Учні потрапили за лаштунки світу кіно і відчули себе акторами.

Переглядів: 867 | Додав: школа8 | Дата: 05.10.2016

Вчитель! Скільки сили треба,
Щоб навчити нас усіх,
І терпіння, і бажання,
І надій, і сподівання.
Вчитель наш - найкращий у світі,
Допоможе в хвилину важку,
І нехай тільки посмішки й квіти,
Він знайде на своєму шляху.

Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з Днем працівників освіти. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо добробуту, миру, злагоди, творчих злетів, нових ідей, натхнення у вашій нелегкій, але дуже важливій праці. Нехай оминають вас життєві негаразди! Добра і щедрих подарунків долі!

Ваші учні.

Переглядів: 814 | Додав: школа8 | Дата: 02.10.2016

Учні 10-А класу мали змогу відчути себе вчителями.

Вони провели урок для наставників нашої школи. На початку уроку педагогів зустріли  музичним привітанням. Потім розповіли про сучасний сленг, навчили вчителів із підручного матеріалу робити декор чашки. Учнями було представлено сучасний офіційно-діловий одяг для школярів. На уроці було проведено фізкультхвилинку.  А в кінці заняття учні пригостили вчителів власноруч зробленими цукерками.

Переглядів: 595 | Додав: школа8 | Дата: 01.10.2016

Грає море зелене,
Тихий день догора.
Дорогими для мене
Стали схили Дніпра,
Де колишуться віти
Закоханих мрій...
Як тебе не любити,
Києве мій!

Конкурс малюнків на асфальті "Як тебе не любити, Києве мій!" серед учнів 5-7 класів.

Сьогодні пройшов традиційний  конкурс малюнків на асфальті. В цьому році конкурс присвятили рідному місту. Політ фантазії втілювався у справжні дитячі шедеври, а буденна сіра поверхня за годину перетворилася в яскраву скатертину.

Переможні місця розподілилися наступним чином

1 місце - 5-Б, 6-Г,7-Б

2 місце - 5-А, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-В, 7-Г

3 місце - 5-Г, 6-А, 7-А

Переглядів: 1130 | Додав: школа8 | Дата: 20.09.2016

В рамках «Тижню знань з основ БЖД» учні 3-А класу, класовод Першина Людмила Іванівна, провели цікаву зустріч з екіпажем поліції. Командир екіпажу Підгорний Євген Миколайович познайомив учнів з професійними навичками та екіпіруванням поліцейських, розповів про правила дорожнього руху та правила поведінки в місцях великого скупчення людей.

Переглядів: 697 | Додав: школа8 | Дата: 16.09.2016

Переглядів: 991 | Додав: школа8 | Дата: 16.09.2016