« 1 2 3 4 5 6 7 ... 65 66 »

Переглядів: 38 | Додав: школа8 | Дата: 06.12.2023

Люди, ви неймовірні!!! Сьогодні у школі пройшов благодійний ярмарок на користь благодійного фонду #Таблеточки. Сьомі, восьми та дев'яті класи спільними зусиллями зібрали 37517 грн! На ці кошти фонд зможе оплатити підопічним онкоодужуючим дітям місяць боротьби з пухлиною (6200 грн), високоточне МРТ обстеження (5000 грн), запас потужних ліків на цілий місяць! (20 000 грн), безпечне переливання крові (2600 грн), протипухлинні ліки на тиждень (1550 грн), електрона крапельниця для безтурботного сну мами та дитини (550 грн), дві дози препарату, що захиститьвід токсичних ефектів хіміотерапії (630 грн), чотири дози вітаміну Д від крихкості кісток (600 грн),

Переглядів: 56 | Додав: школа8 | Дата: 28.11.2023

Друзі, остаточний підсумок нашої благодійної акції 24400  грн.
Ще раз дякую всім причетним.

Переглядів: 47 | Додав: школа8 | Дата: 22.11.2023

У суботу в школі відбувся спортивний благодійний фестиваль "Спорт заради ПЕРЕМОГИ".

Ні, чекайте, не так.

У суботу наша шкільна сім'я частково зібралась разом, щоб активно відпочити. Щоб пограти у волейбол, у настільний теніс, щоб підтримати п'ятикласників у козацьких забавах, щоб десь там у середині неочікуванно потанцювати. Щоб стати учасниками благодійного аукціону з незвичайними лотами. Виграти індивідуальне тренування зі Степаничем, урок з професором фізико-математичних наук, підказку вчиталя на контрольній, м'яку іграшку від улябленої (і скромної) вчителіки і ще купу всього прикольного. Під шумок зібрали біля 25 тисяч гривень на підтримку найкращих людей на землі - наших захисників.

Чудовий вихідний, треба якось повторити!

Переглядів: 55 | Додав: школа8 | Дата: 20.11.2023

Вже у цю суботу, 18 листопада в школі відбудеться Спортивний благодійний фестиваль "Спорт заради ПЕРЕМОГИ"!
Девіз нашого фестивалю: "На старт, увага, перемога!" Початок 10:00.

В програмі:
Локація № 1. Спортивні змагання "Козацькі забави" для учнів 5-х класів та їх батьків.
Локація № 2. Волейбольні матчі між командами батьків та дітей (хлопці/дівчата).
Переглядів: 58 | Додав: школа8 | Дата: 16.11.2023

11 листопада 2023 року відбулося справжнє свято для дітей - Спортфест "Майбутнє дітям", який відбувся за підтримки депутата Київради Мирослави Смірнової . Команди учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти Пріорки та Мінського масиву змагалися у цікавих спортивних естафетах: "Гарячий м'яч", КОРНХОЛ, "Спритні та влучні", "Веселі старти", ФЛОРБОЛ, "Драйв Тур", естафета "Змійка".

Навіть повітряна тривога не змогла завадити проведенню свята!

В укритті учасники отримали подарунки та змогли насолодитися виступом команди чирлідингу.

Дякуємо всім організаторам спортивного фестивалю за позитивні емоції та щастя в очах дітей!

Переглядів: 45 | Додав: школа8 | Дата: 12.11.2023